Şemsiye dikkat

- May 03, 2018-

1, şemsiye ağırlığı ve boyutuna dikkat edin. Daha hafif ve daha kompakt şemsiye, daha iyi.

2. Otomatik bir şemsiyeyi seçin. Elinizde bir çanta ya da bir şeyle dışarı çıkarsanız, otomatik bir şemsiye size bir çok kolaylık getirir.

3, açık şemsiye boyutunu görmek için. Genellikle, katlanmış şemsiyenin çapı yaklaşık 58 cm'dir, ancak bebeğinizi dışarı çıkarmanız gerektiğinde, 60 cm veya daha fazla bir çapa sahip bir şemsiye satın almayı düşünebilirsiniz.

4, şemsiye şemsiye bak, genel olarak, şemsiye yüzey pamuk, ipek, naylon, viskon ve UV etkisi diğer kumaşlar ise, polyester şemsiye şemsiye daha iyi gölge. Şemsiye yüzeyinin derinliği ultraviyole ışınlarına olan direnci etkilemez.

5. Şemsiyenin kalitesini kontrol ederken, şemsiyenin rüzgar geçirmez performansına bakmak önemlidir.

6, yağmurlu bir günde kullanıldığında, Teflon kumaş şemsiye için en iyi seçim, sadece su geçirmez performans değil, aynı zamanda hızlı kuru.

7, Şemsiye renginin ve tarzının seçiminde, elbette kendi tercihlerinize sahipsiniz, fakat aynı zamanda yaş ve kimlik ve şemsiye kullanımı vesilelerle de uygun şekilde düşünmeliyiz.

8, şemsiye, kolay saklama için bir cep ile geliyor olup olmadığını ve taşıma sırasında daha kullanışlı hale getirecek bir kordon veya asılı halka ile cep olup olmadığını dikkat edin.