Şemsiye katlanır kolu

- May 03, 2018-

Genel olarak, şemsiye pazarındaki şemsiye sayısı dört kategoriye ayrılır: düz şemsiyeler (bir kat), iki (iki) şemsiye, üç kat şemsiye ve beş kat şemsiye. Birkaç kat şemsiye denilen, şemsiyenin iskeletinin (salma) birkaç kez katlanabileceği anlamına gelir. Örneğin, iki katlı bir şemsiye, şemsiye çerçevesinin iki kez katlanabileceği anlamına gelir.

Her şeyden önce, düz bir şemsiye veya bir şemsiye. Şemsiye çoğunluğu çoğunlukla yağmur ve yağmurdur. Her bir şemsiye üreticisi neredeyse düz şemsiyeler üretmiştir. Avantajı, kaburgaların genel olarak sağlam ve dayanıklı çelik çerçeveler olması, yaşlıların koltuk değneği olarak da kullanılabilmeleridir. Dezavantajı, daha uzun olması ve genellikle taşınması ve yer kaplaması için çok uygun olmamasıdır.

Sonra iki katlı şemsiye tanıtın. Bu indirim genellikle daha yüksek kaliteli şemsiye, şemsiye. Güneş şemsiyeleri ile tanışan çocuk ayakkabıları, iki katlı şemsiyelerin genellikle daha pahalı olduğunu bilirler. Bunun nedeni, genellikle sabit bir iskelet tasarımına sahip olmaları ve kumaşların çoğunlukla işlenmiş, işlenmiş renk şeritleri, vb. Işçiliği ile işlenmiş olmasıdır, bu yüzden fiyat orta ve yüksek derecelerde konumlandırılmıştır. Ana avantajları: kalite söylemek zorunda değil, tasarım çok güzel, taşıması kolay, rüzgar geçirmez güneş koruyucu etkisi çok iyi. Dezavantajları: Yüzde 50'lik bir indirimden ve yüzde 30'luk bir şemsiye ağırlığından (belki dezavantajlı değil) biraz daha fazla.

Ardından üç katlı şemsiyeyi tanıtın. Bu üç katlı şemsiyeler yaygın olarak dağıtılmaktadır. Genel olarak, çoğu şemsiye ve şemsiye bu şekilde tasarlanmıştır. Hayır, şemsiyeni alabilir ve kontrol edebilirsin. Çoğunlukla üçe katlanmış. Bunun nispeten mütevazi bir tasarım olduğu ve alçakgönüllü ve düşük anahtar olduğu söylenmelidir. Doku, kullanım, vb. Perspektifinden göreceli olarak mütevazı bir tasarıma sahiptir. Kaliteli, uzun ömürlü, iyi güneş koruması ve rüzgar direnci, orta ağırlık, orta uzunlukta. Bütünü ılımlı ve daha popüler ve pratik bir tasarım konsepti.