Çadırın bakımı

- May 03, 2018-

1. Temizledikten sonra, havalandırılmış ve serin bir yere koyun ve doğal olarak kurumasını bekleyin. Kauçuk veya kızarmayı önlemek ve yaşlanmayı hızlandırmak için sıcak güneşe veya yüksek sıcaklığa maruz kalan bir yere koymayın.

2. Profesyonel olmayan iş ayakkabıları, korozyondan kaynaklanan deformasyonu önlemek için asit, alkali, tuz vb. Kimyasal maddelere maruz bırakılmamalıdır.

3. Temizlik yaparken kuvvet nazik ve muntazam olmalıdır. Kısa çizgilerden kaçınmak için yeterince sert fırçalamayın veya vücudun desen ve dekoratif kısımlarını fırçalayın.

4. Çizilmeleri ve çizikleri önlemek için keskin ve keskin nesnelerle temastan kaçının.

5. Renkli tuval için, karbon mürekkep gibi temizlenmesi zor malzemelere dokunmayın. Bu rengin tuvalini temizledikten sonra, diş macunu veya beyaz tebeşir tozu uygulayın. Üniformaya dikkat edin, sonra kurulayın ve rengini önleyin. Veya bulaşmış, kurumuş ve yırtılmış iki temiz beyaz kâğıt yaprağı bulun. Renk bozulmasını da önleyebilir.

6. Kırık teller, düşmüş teller veya derhal tamir edilmesi gereken gevşek dekoratif parçalar gibi küçük kusurlar vardır. Hizmet ömrünü uzatmak.

7. Diğer çadırlar küf ve kokuları önlemek için düzenli olarak temizlenmelidir. Çamaşır makinesi ile yıkamayın. Bazı insanlar çadırın katlandığını ve fiyatı düşük, yıkamak için çok tembel olduğunu düşünüyor. Ben bilemiyorum ve dekoratif kumaş aynı değildir, bir çamaşır makinesi ile yıkamak solmaya düşmek kolaydır.